1. Ak si v tomto roku stanovíte cieľ šetriť peniaze a doposiaľ to tak nie je dobre, nebojte sa, nie ste sami. Koniec roka sa blíži a Kanaďania sú pripravení robiť tisíce kvôli týmto neuveriteľným technikám šetriacim peniaze!Masy medzery, výhodné ceny, zľavy, nové ponuky a jednoducho dobrý rozum sú naplnené do nášho fóra. Najlepšie nové sú zaradené do týždenného e-mailu s informáciami o peniazoch a posledné sú uvedené tu. Jedná sa o poklad pre najlepšie tipy.

  Či už je to toaletné školenie vašich detí, úspora dane alebo bezplatné zdravotné ošetrenie, fórum je plné špičkových tipov pre rodiny. Ak ste na stránkach noví, najskôr skontrolujte veľké rodinné úspory; dať si peniaze Makeover, aby ste sa uistili, že dostanete najlepšiu ponuku na všetky svoje finančné produkty, a neplatia za šance na nástroje.

  Použite článok 5-Minute Benefits Check-up, aby ste sa uistili, že dostanete to, na čo máte nárok, a ak máte nadmerné výdavky na teenagerov, bezplatná tlačová príručka pre Teen Cash Class PDF sa rozhodne stojí za to.

  Návody a triky články

  Prestaň fajčiť. Ukončenie fajčenia nie je dobré len pre vaše zdravie. bude to vaše vrecko cítiť oveľa lepšie tiež, ako ušetríte na celý rad finančných produktov, rovnako ako cigarety. Článok Stop Smoking obsahuje informácie o skrytých nákladoch na fajčenie a o tom, ako rýchlo a lacno kopnúť návyk.

  2) Lacnejšie predpisy a lieky. Existuje množstvo spôsobov, ako znížiť náklady na lieky bez toho, aby sa ohrozila ich kvalita. Od získania “sezónnych lístkov” na predpis k nákupu generických produktov namiesto veľkých značiek vám článok o lacnejších predpisoch a liekoch ukazuje, ako.

  3) Sobášiť sa. Konečné romantické gesto nie je lacné, ale je možné mať sen svadbu bez úplného prelomenia banky. Tento článok je plný špičkových tipov na získanie najlepšej hodnoty z vášho veľkého dňa, takže nestrávite zvyšok vášho manželského života za to. Prečítajte si, ako sa ženatý: Ako mať svadbu MoneySaving

Cestovanie a motoristika

Ak viete, kde sa pozrieť a rezervovať vopred, môžete dosiahnuť obrovské úspory pri získavaní z A do B bez ohľadu na spôsob dopravy. Pre veľké úspory vlakov si prečítajte článok o lacných vlakových lístkoch. pre veľké úsporné lietadlá, prečítajte si článok Cheap Flights alebo použite FlightChecker.

Ak idete autom; prečítajte si lacnejšie benzíny a naftu, aby ste znížili náklady na pohonné hmoty a využili môj štvorstupňový systém lacnejšieho poistenia automobilov na zníženie nákladov na poistenie.

Phones & internet

Môže byť zložité vyriešiť poskytovateľov telefónu a internetu; existuje veľa ponúkaných balíčkov a toľko úrovní služieb je to trochu mínové pole. Môžete nájsť informácie o veciach, na ktoré by ste mali dávať pozor a podrobnejšie nakupovať v lacných domácich telefónoch, najlacnejších mobilných telefónoch a najlacnejších širokopásmových produktoch.

Pred prepnutím však skontrolujte návrhy MoneySavers a spätnú väzbu na radu telefónov, aby ste sa uistili, že získate hodnotu za peniaze.

Návody a triky články

Povedzte, že nie 0870. Pomenované NationalCall, čísla začínajúce v 0870 sú v skutočnosti viac ako prémie sadzby, náklady až 6p / minútu. Vzhľadom na to, že sú často používané spoločnosťami, ktoré vás neustále čakajú, náklady sa rýchlo zvyšujú a sú obzvlášť dráždivé, keď sa snažíte vyriešiť problém, ktorý spoločnosť vytvorila na prvom mieste.

Našťastie je často k dispozícii sekundárne číslo miestneho kurzu, a aj keď nie, stále môžete znížiť náklady na hovor. Čítajte Povedzte Nie 0870 pre úplné informácie.

Voľné texty. Ak ste trochu textaholický a máte nedávne mobilné telefóny, je tu šikovná medzera, ktorá vám umožní posielať texty z vášho telefónu na 0,5p každý. Navyše, pošlite ich z siete a môžete to zadarmo. Článok bezplatných textov obsahuje všetky podrobnosti, ktoré potrebujete na zníženie nákladov na text o viac ako 95%.

zábava

 

Fórum je skvelým miestom na to, aby ste zistili, aké zábavy sa týkajú zábavy, kedy sa stane, či už doma, alebo vonku. Veľké články na odhlásenie sú Pay Less For Going Out, ktoré obsahujú podrobnosti o všetkých trvajúcich rodinných dňoch a ako ich získať, a DVD Rentals, ktoré vám ukážu, ako získať stály prísun filmov za nič.

Návody a triky

Orange streda: 2 pre 1 medzera v kine. Každý, kto má tarify na mobilnom telefóne Orange, môže dostať 2 v 1 v kinách Odeon v stredu jednoduchým odoslaním textu a získaním kódu zliav.
Napriek tomu, vďaka bezplatnej ponuke SIM, je možné získať zľavu aj bez oranžovej tarify.
Použitie týchto tipov a trikov znamená, že máte ešte čas ušetriť peniaze v zvyšku roku 2017 a máte vynikajúci štart do budúceho roka!

Ak sa vám tento článok páčil a radi by ste získali ďalšie správy o financiách, úsporách peňazí, zábave alebo technických novinkách, kliknite nižšie a zaregistrujte sa na HUHA Magazine ešte dnes!

Subscribe to HUHA Magazine today!SUBSCRIBE